نتایج جستجو برای عبارت :

.knock knock

داشتم فکر می‌کردم اگر یک نفر درباره‌ی "سیاه‌ترین کاری که در زندگی‌ام کرده‌ام" بپرسد، چه جواب میدهم؟ پشت سر آشناهایی که به یک ورم هم نبودند غیبت کرده‌ام؟ بارها سعی کرده‌ام برادر کوچک‌ترم را از سرم باز کنم؟ روی نیمکت‌های مدرسه دری وری نوشته‌ام؟ برای دوستانم سخنرانی‌های امید بخش کرده‌ام و بلافاصله تمام چرندیاتم را از یاد برده‌ام؟ حرف‌هایی زده‌ام که خودم هم باورشان نداشته‌ام؟ همین؟
همیشه سعی کرده‌ام "دختر خوب مامان" باشم و حالا
داشتم فک می‌کردم اگر یک نفر درباره‌ی "سیاه‌ترین کاری که در زندگی‌ام کرده‌ام" بپرسد، چه جواب میدهم؟ پشت سر آشناهایی که به یک ورم هم نبودند غیبت کرده‌ام؟ بارها سعی کرده‌ام برادر کوچک‌ترم را از سرم باز کنم؟ روی نیمکت‌های مدرسه دری وری نوشته‌ام؟ برای دوستانم سخنرانی‌های امید بخش کرده‌ام و بلافاصله تمام چرندیاتم را از یاد برده‌ام؟ حرف‌هایی زده‌ام که خودم هم باورشان نداشته‌ام؟ همین؟
همیشه سعی کرده‌ام "دختر خوب مامان" باشم و حالا
داشتم فک می‌کردم اگر یک نفر درباره‌ی "سیاه‌ترین کاری که در زندگیام کرده‌ام" بپرسد، چه جواب میدهم؟ پشت سر آشناهایی که به یک ورم هم نبودند غیبت کرده‌ام؟ بارها سعی کرده‌ام برادر کوچک‌ترم را از سرم باز کنم؟ روی نیمکت‌های مدرسه دری وری نوشته‌ام؟ برای دوستانم سخنرانی‌های امید بخش کرده‌ام و بلافاصله تمام چرندیاتم را از یاد برده‌ام؟ حرف‌هایی زده‌ام که خودم هم باورشان نداشته‌ام؟ همین؟
همیشه سعی کرده‌ام "دختر خوب مامان" باشم و حالا نه

​​​

خلاصه داستان ​​​​​:
تق تق یا ناک ناک یک فیلم درام مهیج آمریکایی به کارگردانی الی راث و نویسندگی راث، گیرمو آمودو و نیکولاس لوپز است. در این فیلم بازیگرانی همچون کیانو ریوز، لورنزا ایزو و آنا د آرماس ایفای نقش می‌کنند. هنگامی که پدرخانواده به مدت یک هفته در خانه تنها گذاشته می‌شود و اعضای دیگر به سفر رفته‌اند، افرادی به بهانه کمک خواستن درب این خانه را ‌می‌زنند. و این آغازیست بر بازی‌های خطرناک...

BluRay 1080p
دانلود
=-=-=-=-

​​​

خلاصه داستان ​​​​​:
تق تق یا ناک ناک یک فیلم درام مهیج آمریکایی به کارگردانی الی راث و نویسندگی راث، گیرمو آمودو و نیکولاس لوپز است. در این فیلم بازیگرانی همچون کیانو ریوز، لورنزا ایزو و آنا د آرماس ایفای نقش می‌کنند. هنگامی که پدرخانواده به مدت یک هفته در خانه تنها گذاشته می‌شود و اعضای دیگر به سفر رفته‌اند، افرادی به بهانه کمک خواستن درب این خانه را ‌می‌زنند. و این آغازیست بر بازی‌های خطرناک...

BluRay 1080p
دانلود
=-=-=-=-
اسامی بازیگران مشت آخر
مهدی فخیم زاده, گوهر خیراندیش, رامین راستاد, احمد نجفی, گلناز خالصی, حمیدرضا قلی خانی, سیاوش معمارزاده, آتنا مهیاری.
خلاصه داستان مشت آخر:
این فیلم یک طنز موقعیت توام با اکشن و حادثه است. در فیلم «مشت آخر» همچون اکثر آثار فخیم‌زاده پس زمینه‌ای با تم اکشن، ورزشی و رزمی دیده می شود که این بار با چاشنی کمدی موقعیت ساخته و پرداخته شده است.

دانلود در ادامه مطلب
ادامه مطلب
پدیده ناک Knock بمعنی  خودسوزی بنزین در سیکل فشرده شدن و گرم شدن داخل سیلندره .
در موتورهای با ضریب تراکم بالاتر و موتورهای مجهز به توربوشارژر فشار تراکم داخل سیلندر و دمای بالای حاصل از فشردگی سوخت امکان ناک رو بالا میبره و باید از سوخت با عدد اکتان بالاتر برای کاهش احتراق پذیری بنزین استفاده کرد . کثیف شدن سرسیلندر و سوپاپ و شمع با رسوب کربن (دوده) و ضعیف بودن جرقه هم به تشدید و امکان بروزناک کمک میکنه .
اگر به دقت به زمانهائی که Knock ناک بیش
Knock Knock
امروز صبح رفتیم بیرون! بازم با نگاه مردم یه خورده اذیت شدم اما نهایت تلاشم رو کردم خودم رو خونسرد نشون بدم…لامصب مردم توى خیابون آدم رو جورى نگاه میکنن انگار قتل کردم:| با چشماشون میخوان منو بکشن!!!حالا قبلا فقط مرد ها رو احساس میکردم اما الان جدیدا این دختر ها هم منو با چشم میخورن:/…حالا خوبه ماسک دارم اگه ماسکم رو بردارم و ببینن چه هیولاییم فکر کنم بگرخن:)
حتى یادم میاد زمستون سال پیش یا پاییزش بود یه زنى با دختر نوجوونى توى پیاده رو ب
  Artist: AOA | Music Name: Excuse Me | Genre: Pop |Released: 2017 | Album: Angel's Knock | AOA – Excuse Me (Music Video)

هنرمند: ای او ای | نام موزیک: ببخشید | سبک: پاپ | تاریخ انتشار: 2017 | ملیت: کره جنوبی
دانلود موزیک ویدیو کره ای گروه (ای او ای) AOA با نام (ببخشید) Excuse Me
ادامه مطلب
زمان بندی ignition یا جرقه شمع و احتراق در موتورهای بنزینی از اهمیت زیادی برخورداره  . اگر جرقه زودتر از موقع مقرر زده بشه آوانس (advanced) اگر جرقه دیرتراز موعد مقرر زده بشه به اون ریتارد retarded)) میگن .
هر چقدر دور موتوربالا تر بره لازمه جرقه زودتر از موعد مقرر زده بشه تا احتراق در زمان درست انجام بشه که به این کار آوانس  شدن جرقه می گن. هر چقدر که دورموتور بیشتر بشه مقدار آوانس کردن جرقه نیز باید بیشتر باشه ، اینکار به کمتر شدن آلودگی تولیدی توسط موت
 در دنیای خودروها این‌طور بیان می‌شود که عدد بالاتر نشان‌دهنده کیفیت بهتر است. به هر حال، قدرت اسب بخار بیشتر و میزان مسافت طی شده بیشتر با هر باک پر، خواسته همه رانندگان است و همین موارد باعث می‌شوند که حس کنیم، عدد اکتان بالاتر برابر با کارایی بیشتر است.

شرکت‌های سازنده بنزین هم این ذهنیت را دریافته و از هیچ تلاشی برای برآورده کردن این خواسته راننده‌ها دریغ نمی‌کنند. برچسب گذاری بنزین با اکتان 87 به عنوان بنزین معمولی و بنزین با اکت
برخلاف آنچه تصور میشه بالا بردن عدد اکتان بنزین بمنظور کاهش احتراق پذیری سوخت صورت میگیره نه بالا بردن کیفیت سوخت.
لازمه همواره به چند نکته بسیار مهم توجه داشته باشید : (عدد اکتان رو در شرایط استاندارد آزمایشگاهی درشرایط هم سطح دریا اندازه گیری میکنند)
1-     در سطح تراز دریا عدد اکتان سوخت کمترین حالت و پدیده ناک در کنار دریا با بیشترین مقدار اتفاق میفته و باید در کنار دریا از سوخت با اکتان بالاتر برای حفاظت از موتور خودرو استفاده کرد .
2-
Ryan Seacrest به دلیل میزبانی مسابقه تلویزیونی محبوب "American Idol" ، ویژه برنامه سالانه تلویزیون "Rockin" Eve "سال نو دیک کلارک و برنامه رادیویی" American Top 40 "شناخته شده است. در سال 2017 ، او میزبان 'Live with Kelly & Ryan' شد.کی کیان کیست؟Ryan Seacrest متولد سال 1974 در آتلانتا ، جورجیا ، تصمیم گرفت در اوایل زندگی در رادیو فعالیت کند. در اواسط دهه 1990 ، Seacrest به لس آنجلس ، کالیفرنیا نقل مکان کرد ، جایی که او یک نمایش رادیویی محبوب بعد از ظهر را آغاز کرد. او در سال 2002 میزبان "American Idol" وا
پس از اعتراض و درخواست کاربران حول مشکلی که با کارتریج ها وجود داشت
خبرهایی مبنی بر حل مشکل کارتریج های اچ پی با حذف DRM به وجود آمد.
بدین
صورت که شرکت اچ پی HP اعلام کرده "به روز رسانی نرم افزاری را به صورت
رایگان" منتشر کرده که تکنولوژی (Digital Rights Management (DRM را حذف
خواهد کرد.
این شرکت بیان کرد : "با این که تعداد کمی از مشتریان تحت
تأثیر این موضوع قرار گرفته اند" اما تاکید کرد که در آینده، "ویژگی های
امنیتی" مشابهی را برای حل مشکل به کار خواهد گرفت.
م
پس از اعتراض و درخواست کاربران حول مشکلی که با کارتریج ها وجود داشت
خبرهایی مبنی بر حل مشکل کارتریج های اچ پی با حذف DRM به وجود آمد.
بدین
صورت که شرکت اچ پی HP اعلام کرده "به روز رسانی نرم افزاری را به صورت
رایگان" منتشر کرده که تکنولوژی (Digital Rights Management (DRM را حذف
خواهد کرد.
این شرکت بیان کرد : "با این که تعداد کمی از مشتریان تحت
تأثیر این موضوع قرار گرفته اند" اما تاکید کرد که در آینده، "ویژگی های
امنیتی" مشابهی را برای حل مشکل به کار خواهد گرفت.
م
دانلود آهنگ جدید Ed Sheeran و Eminem و 50 Cent با نام Remember The Name با کیفیت عالی 320 به همراه متن

لینک دانلود آهنگ با کیفیت 320

متن آهنگ:
[Verse 1: Ed Sheeran]
Yeah, I was born a misfit, grew up ten miles from the town of Ipswich
Wanted to make it big, I wished it to existence
I never was a sick kid, always dismissed quick
Sticked to singing, stop rappin' like it's Christmas
And if you're talkin' money, then my conversation shiftin'
My dreams are bigger than just bein' on a rich list
Might be insanity, but people call it "gifted"
My face is goin' numb from the shit the stuff is mixed with
Watch how the lyrics in the songs might get twisted
My wife wears red, but looks better without the lipstick
I'm a private gu
در این مطلب به بررسی افعال متعدی (Transitive Verbs) و افعال لازم (Intransitive Verbs) و تفاوت این دو فعل همراه با مثال می‌پردازیم.

افعال متعدی (transitive)کلمه “متعدی” به نظر  بسیار پیچیده است، اما در واقع شناسایی افعال متعدی واقعا دشوار نیست. افعال متعدی بیان عمل و توسط یک شیء (چیز یا فرد است) که عملی را از فعلی دریافت می کند.
مثال:
John wants a car to go to school
جان یک ماشین می خواهد که به مدرسه برود.
Jimmy wrote a poem in my notebook.
جیمی یک شعر در دفتر من نوشت.

در مثالهای  فوق همانطو
افعال hear و listen از آن دسته افعالی هستند که گاهی اوقات در استفاده از آنها دچار اشتباه شده و نمیتوانیم به درستی از آنها استفاده کنیم. هردو این افعال مربوط به حس شنوایی می باشند اما تفاوتهای مهمی در مفهوم و کاربرد آنها وجود دارد. در این مقاله قصد داریم تا تفاوت های افعال hear و listen را همراه با چند مثال در داخل جمله به شما آموزش دهیم.
Hear به معنای شنیدن
فعل hear به معنای شنیدن میباشد و این شنیدن اختیاری نیست؛ یعنی صداهای اطراف به گوش ما میرسند و ما آنها
Veterans often have difficulties getting hired, in part due to widespread stereotypes and biases against them. Even when veterans get past that first stage and are hired (congrats!), they unfortunately still often have challenges to deal with in the workplace. They might find that they do not love the new job. Maybe their coworkers are cruel, scorning the military, or perhaps the boss is treating them differently than everyone else because of their status as a veteran. If you are a veteran and that sounds familiar to you, you are not alone. Luckily, veteran status is a protected class in California and employers are not allowed to discriminate based on that in the same way they cannot discriminate based on traits like gender, disability, or race. In fact, veterans have additional safeguard
With a chip that can track your every move, New York’s city-issued ID cards are about to take a seriously dystopian turn.
More than a million New Yorkers could soon willingly agree to carry a government-issued tracking device, whether they realize it or not.
That’s the proposal from Mayor Bill de Blasio, who having recently returned from the cornfield-dotted campaign trail in Iowa, is setting his sights on transforming New York City into something out of a dystopian sci-fi novel. But some critics are urging caution about the move.
The fuss is about a tiny RFID chip that the mayor wants to embed into each and every municipal ID card for New York residents as part of the “IDNYC” program.
The latest proposal might seem modest, but the reality is that it potentially puts hundreds o

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها